برترین سایت های وردپرسی دنیا

دانستنی هاسایر

برترین سایت های وردپرسی دنیا را در این مقاله از وبسایت پرعلم مشاهده کنید، شاید برای شما هم جالب باشد که این سایت های بزرگ و معروف دنیا، با وردپرس طراحی شده اند.

وقتی اسم وردپرس برای طراحی سایت به گوش افراد می‌رسد، اکثرا خیال می‌کنند قرار است یک وبسایت غیر حرفه ای و نامطمئن داشته باشند، اما اصلا اینطور نیست و وردپرس یک ابزار بسیار قدرتمند برای طراحی انواع سایت ها اعم از فروشگاهی، خبری، آموزشی، شرکتی و… می‌باشد و با استفاده از وردپرس شما می‌توانید یک وبسایت حرفه ای ، زیبا و ایمن داشته باشید.

البته برای داشتن یک وبسایت حرفه ای و از همه مهم تر، ایمن با وردپرس، باید کار طراحی وبسایت توسط یک تیم متخصص و حرفه ای انجام شود.

همانطور که می‌دانید امروزه اکثر افراد با گوشی موبایل خود در اینترنت جستوجو می‌کنند و به دنبال چیز هایی که می‌خواهند، می‌گردند، پس بسیار مهم است که طراحی وبسایت ریسپانسیو باشد، حال ممکن است بپرسید این به چه معناست، یعنی طراحی وبسایت مناسب گوشی ، پس یعنی وبسایتی که طراحی می‌کنید باید به گونه ای باشد که مخاطب، چه با گوشی آن را مشاهده کرد، چه با تبلت و چه با کتمپسوتر و لپتاپ، ظاهر وبسایت بهم ریخته نباشد و به صورت صحیح نمایش داده شود.

مجموعه ی پرعلم با بهره گیری از دانش و تجربه کافی در زمینه طراحی سایت حرفه ای می‌توانید یک وبسایت حرفه ای، ریسپانیو و… را برای شما با بهترین قیمت ، طراحی کند و شما از آن لذت ببرید. برای مشاوره تلفنی رایگان و همچنین ثبت سفارش طراحی سایت می‌توانید با شماره زیر تماس بگیرید :

7840 188 0903

برترین سایت های وردپرسی دنیا

در ادامه، +20 سایت مهم دنیا که از وردپرس استفاده می‌کنند آورده شده است، البته توجه کنید که این رده بندی، ارتباطی با بهتر بودن یا بدتر بودن این وبسایت ها از یکدیگر نمی‌باشد، در اینجا فقط لیستی از بهترین سایت های وردپرسی دنیا ذکر شده است:

1 – وبسایت خبری TechCrunch

در این وبسایت اخبار تکنولوژی و همچنین اخبار مربوط به Startup ها آورده شده است.

برترین سایت های وردپرسی دنیا

2 – وبسایت خبری The New Yorker

این وبسایت نیز یک وبسایت خبری می‌باشد که با استفاده از وردپرس اجرا شده است:

برترین سایت های وردپرسی دنیا

3 – وبسایت خبری BBC America

جالب است بدانید که وبسایت خبری BBC America نیز با استفاده از وردپرس طراحی شده است:

برترین سایت های وردپرسی دنیا

4 – وبسایت Bloomberg Professional

در این وبسایت به ارائه ی اخبار و تجزیه تحلیل ها با استفاده از ابزار مدرن پرداخته شده است :

Bloomberg Professional Services connect decision makers to a dynamic network of information, people and ideas. At the core of this network is our ability to deliver data, news and analytics through innovative technology, quickly and accurately to individuals and across enterprises.

5 – وبلاگ اصلی star wars

Star wars یا جنگ ستارگان، که یکی از بهترین هاست، نیز طراحی وبلاگ خود را با استفاده از وردپرس انجام داده است :

برترین سایت های وردپرسی دنیا

6 – وبسایت Variety

این وبسایت نیز یکی از وبسایت های بزرگ دنیا در زمینه اخبار فیلم و سریال ها و همچنین انیمیشن ها و موسیقی هاست که طراحی وبسایت آن با استفاده از وردپرس صورت گرفته است:

برترین سایت های وردپرسی دنیا

7 – وبسایت Sony Music

کمپانی سونی موزیک امروزه به عنوان دومین کمپانی برتر دنیا برای موسیقی شناخته می‌شود که وبسایت خود را با استفاده از وردپرس وبسایت خود را طراحی کرده است:

برترین سایت های وردپرسی دنیا

8 – وبسایت خبری MTV News

وبسایت خبری ام تی وی نیوز نیز یکی از بهترین وبسایت های خبری دنیاست :

9 – وبلاگ پلی استیشن (Play Station)

پلی استیشن یک کنسول خانگی برای بازی است که تا امروز 4 نسخه از آن به بازار ارائه شده است و به زودی قرار است نسخه پنجم از آن ارائه شود، این شرکت نیز وبلاگ خود را با استفاده از وردپرس طراحی کرده است :

برترین سایت های وردپرسی دنیا

10 – وبسایت رسمی کشور سوئد

وبسایت رسمی کشور سوئد نیز با استفاده از وردپرس می‌باشد :

برترین سایت های وردپرسی دنیا

11 – وبسایت خبری مایکروسافت نیوز

وبسایت خبری Microsoft News Center نیز با استفاده از وردپرس طراحی شده است:

برترین سایت های وردپرسی دنیا

12 – وبسایت Cpanel Blog

وبلاگ Cpanel که یکی از برترین سیستم های مدیریت فایل ها و مدیریت هاست می‌باشد نیز با استفاده از وردپرس، طراحی سایت خود راانجام داده است :

برترین سایت های وردپرسی دنیا

13 – وبسایت Quartz

Quartz یکی از برند های مشهور دنیا در زیمنه انواع ساعت می‌باشد، طراحی وبسایت Quartz نیز با استفاده از وردپرس انجام گرفته است:

برترین سایت های وردپرسی دنیا

14 – وبسایت شرکت والت دیزنی

شرکت والت دیزنی که یکی از معروف تترین شرکت ها در زمینه سرگرمی می‌باشد و همه افراد حداقل یک انیمیشن از این شرکت را مشاهده کرده اند، برای طراحی سایت خود از وردپرس استفاده کرده است :

برترین سایت های وردپرسی دنیا

15 – وبسایت خبری فیس بوک

همانطور که می‌دانید فیس بوک یکی از قدیمی ترین ها و بهترین های شبکه های اجتماعی می‌باشد، این وبسایت نیز برای طراحی سایت خبری خود از وردپرس بهره برده است :

برترین سایت های وردپرسی دنیا

16 – وبسایت بلک بری

کمپانی بلک بری که یکی از بزرگترین تولید کننده های گوشی تلفن همراه و لپتاپ و… می‌باشد نیز برای طراحی وبسایت شرکتی خود از وردپرس استفاده کرده است:

برترین سایت های وردپرسی دنیا

17 – وبلاگ موزیلا

موزیلا فایر فاکس که همه شما عزیزان آن را می‌شناسید و ممکن است از آن نیز استفاده نمایید، برای طراحی سایت وبلاگ خود از وردپرس ایتفاده کرده است:

برترین سایت های وردپرسی دنیا

18 – وبسایت کیتی پری

کیتی پری که یکی از خوانندگان معروف دنیاست، برای طراحی سایت شخصی خود از وردپرس استفاده کرده:

برترین سایت های وردپرسی دنیا

19 – وبسایت مرسدس بنز

همچنین جالب است بدانید مرسدس بنز که یکی از قدرتمند ترین کمپانی های خودروسازی دنیاست، برای طراحی سایت کارخانه خود از وردپرس بهره برده است:

برترین سایت های وردپرسی دنیا

20 – وبلاگ وال استریت ژورنال

بسیاری از شما می‌دانید که وال استریت ژورنال چیست، اما برای افرادی که نمی‌دانند باید بگویم که وال استریت ژورنال یکی از بزرگترین و مهم ترین روزنامه های اقتصادی و سیاسی دنیاست که واقع در خیابان وال استریت در نیویورک آمریکاست، این شرکت نیز برای طراحی سایت خبری خود از وردپرس استفاده کرده است:

برترین سایت های وردپرسی دنیا

21 – وبسایت Rackspace Blog

این وبسایت نیز برای طراحی سایت وبلاگ خود از وردپرس استفاده کرده است:

برترین سایت های وردپرسی دنیا

چگونه با وردپرس سایت طراحی کنیم

ممکن است بساری از شما، بعد از مطالعه ی این مقاله به این فکر افتاده باشید که چگونه برای خود سایت طراحی کنیم ؟

با یک سرچ در اینترنت ممکن است آموزش های زیادی را در زمینه طراحی سایت با وردپرس پیدا کنید، اما نکته ی مهم اینجاست که هر وبسایت باید دارای برخی ویژگی هایی باشد که نیاز به دانش تخصصی و فنی در این زمینه دارد.

به عنوان مثال همانطور که بالاتر نیز گفتیم، از آنجا که امروزه اکثر افراد با استفاده از گوشی تلفن همراه خود از اینترنت استفاده می‌کنند، لازم است که همه وبسایت ها به گونه ای طراحی شوند که در همه صفحه نمایش ها کاملا صحیح و درست نمایش داده شود.

یکی دیگز از مسائلی که باید در طراحی سایت حرفه ای در نظر گرفته شود، این است که وبسایت باید دارای ویژگی هایی برای بهینه سازی موتور های جستوجو باشد، زیرا شما پس از طراحی وبسایت نیاز دارید تا بتوانید وبسایت خود را در صفحه اول گوگل پیدا کنید، تنها در این صورت است که می‌توانید از وبسایت خود کسب درآمد کنید.

لازمه ی این امر آن است که از ابتدا، وبسایت به گونه ای طراحی شود که بستر برای سئو و بهینه سازی موتور های حستوجو فراهم باشد و پس ز مرحله ی طراحی، با استفاده از تولید محتوای مناسب بتوانید وبسایت خود را به صفح اول گوگل انتقال دهید.

پس بهتر است طراحی وبسایت خود را به دست افراد متخصص در این امر بسپارید تا بتوانید یک وبسایت حرفه ای و جذاب داشته باشید و همچنین بتوانید از طریق موتور های جستوجو، کاربران را جذب وبسایت خود کنید.

برترین سایت های وردپرسی دنیا

مزایای پرعلم در طراحی سایت

  • 50% تخفیف طراحی لوگو
  • 1 ماه پشتیبانی رایگان
  • دامنه .ir رایگان
  • پرداخت وجه در چند مرحله به صورت اقساطی

همچنین پیشنهاد می‌کنم که مقاله ی آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟ را نیز مطالعه کنید، زیرا ما در این مقاله به صورت کامل، تمام جنبه ها و مزایا وبسایت برای هر کسب و کار را مورد بررسی قرار داده ایم.

تیم پرعلم همواره در تلاش است تا بتواند بهترین ها را برای شما عزیزان فراهم کند. اگر شما نیز برای کسب و کار خود، نیاز به طراحی سایت دارید، می‌توانید برای مشاوره تلفنی و اطلاع از شرایط، هر ساعت از شبانه روز با شماره ی زیر تماس بگیرید:

7840 188 0903

قیمت روز انواع لپتاپ

, , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
افزودن زبان فارسی به کیبورد ویندوز 10
نوشتهٔ بعدی
طراحی سایت با درگاه پرداخت

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست