طراحی لوگو حرفه ای

یکی از خدمات برجسته ی پرعلم ، طراحی لوگو می‌باشد. همانطور که می‌دانید در همه وبسایت ها و کسب و کار ها باید لوگو ای وجود داشته باشد تا بتوانند از آن در وبسایت و سربرگ ها و مهر های شرکت استفاده کنند. در واقع لوگو نوعی نماد برای هر کسب و کار محسوب می‌شود که باید منحصر بفرد باشد و همچنین باید خلاقانه و حرفه ای طراحی شده باشد، تا کاربران وقتی آن را مشاهده کردند، بلافاصله کسب و کار شما را به خاطر بیاورند. پرعلم با بهره گیری از افراد خلاق و با تجربه، برای شما بهترین ها را طراحی می‌کند. اگر درباره اینکه باید برای کسب و کار خود یک وبسایت داشته باشید یا نه، شک دارید پیشنهاد می‌کنم مقاله ی آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟ را مطالعه نمایید،

لوگو چیست؟

هر کسب و کاری دارای ارزش های بنیادی و اصولی می‌باشد، یک لوگوی حرفه ای باید تمام این ارزش ها را نمایش دهد. در واقع یک لوگو باید اهداف مشخصی داشته باشد و کاملا منحصر بفرد باشد به گونه ای که در هیچ جای دیگر به جز همان کسب و کار قابل استفاده نباشد.

یک لوگوی حرفه ای باید دارای خصوصیت تاثیرگذاری سریع باشد، یعنی این لوگو باید در چند ثانیه در ذهن مخاطب تاثیر خود را داشته باشد. همانطور که می‌دانید، امروزه بیننده دوست دارد برای رسیدن به هدفش زمان کمی را صرف کند، پس سرعت تاثر گذاری لوگو بسیار مهم است. همچنین رنگ لوگو نیز مهم است، اما اولویت مورد قبلی بیشتر است.

یک طراح لوگوی حرفه ای، همواره باید با تکیه بر خلاقیت و تکنیک خود و همچنین شاخصه های لازم جهت برند سازی، خود را با سلیقه ی مخاطب هماهنگ کند تا مفهوم لازمه را به ذهن مخاطب برساند و با او ارتباط برقرار کند.

برخی محصولات گرافیکی پرعلم

فهرست