موشن گرافیک

یکی از خدمات ویژه ی پرعلم ، موشن گرافیک به صورت تخصصی و حرفه ای می‌باشد و دارای بیش از 5 سال تجربه در این امر هستیم و موفق به کسب رضایت کامل مشتریان خود در این زمینه شده ایم. اگر شما نیز به خدمات موشن گرافیک نیاز دارید کافیست همین حالا با ما تماس بگیرید تا ما این کار را برای شما به بهترین شکل انجام دهیم.

برخی افراد برای برند سازی از موشن گرافیک استفاده می‌کنند، این کار شبیه به انیمیشن سازی می‌باشد اما در واقع نوعی جنبه های سمبولیک دارد و شما با این کار برای کسب و کار خود نوعی سمبل طراحی می‌کنید و از آن در همه جا استفاده می‌کنید، که همه افراد در زمان مشاهده آن سمبل به سرعت یاد کسب و کار شما بیافتند.

موشن گرافیک چیست؟

همانطور که بالاتر نیز گفتیم، این کار بسیار شبیه به انیمیشن سازی می‌باشد، اما تفاوت موشن گرافیک و انیمیشن سازی این است که در موشن گرافیک، تنها موضوع مورد توجه، بحث سمبلیک است و با استفاده از موشن گرافیک می‌خواهیم برای برند، نوعی سمبل طراحی کنیم.

اکنون یکی از پرطرفدار ترین رشته های هنر دیجیتال، موشن گرافیک می‌باشد، که نرم افزار های مهمی را دربر می‌گیرد.

به زبان ساده : در انیمیشن سازی یا گرافیک متحرک، در مرحله ی اول باید یک طرح گرافیکی کامل را در برنامه هایی چون Illustrator  و یا Photoshop طراحی کنیم و در مرحله ی بعد از این طرح ها در نرم افزار هایی مثل After Effects و یا Apple Motion مورد استفاده قرار دهیم و در نهایت بتوانید آنها را در TimeLine مورد استفاده قرار دهیم.

برخی محصولات گرافیکی پرعلم

فهرست