آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟

دانستنی هاسایر

آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟ این سوالی است که ممکن است بسیاری از صاحبان کسب و کار ها از خود بپرسند و به دنبال پاسخ آن باشند. پس با پر علم در این مقاله همراه باشید تا شما را با اهمیت وب سایت برای کسب و کار ها آشنا کنیم.

یکی از اصول مهم در موفقیت کسب و کار های امروزی در Digital Marketing یا همان بازاریابی دیجیتالی داشتن یک وبسایت است، هرچه این وبسایت جذاب تر بوده ورابط کاربری آسان تری داشته باشد و اصول موتور های جستوجو در آن رعایت شده باشد، میزان موفقیت کسب و کار نیز بیشتر خواهد شد.

پر علم – طعم ساختن یک وب سایت جذاب و حرفه ای

برخی دلایل اهمیت وب سایت برای کسب و کار های امروزی را در ادامهبا هم بررسی می‌کنیم. با ما همراه باشید…

دلیل اول : امروزه افراد در دنیای دیجیتال زندگی می‌کنند

همانطور که می‌دانید ما در عصری زندگی می‌کنیم که اینترنت حرف اول را می‌زند، یعنی افراد، بیشتر تایم خود را در شبانه روز در اینترنت هستند.

آمار های جهانی که تمام افراد دنیا را بررسی کرده می‌گوید که به صورت میانگین هر فرد حدود 7 ساعت از روز را در اینترنت Online هستند. که البته این یک میانگین است و در برخی کشور ها این مقدار تا 1 ساعت بیشتر هم می‌شود.

امروزه همه افراد هنگامی که به دنبال محصول یا خدمات مورد نظر خود هستند، به سرعت به سراغ اینترنت رفته و کالا یا خدمات خود را جستوجو می‌کنند. پس همه کسب و کار ها برای موفقیت، باید یک وبسایت برای خود داشته باشند تا خدمات و یا کالا های خود را در آن عرضه کنند تا کاربران راحت تر بتوانند این کالا یا خدمات را پیدا کنند و از شما آن را خریداری کنند.

این یعنی مشتری ها امروزه به صورت آنلاین به دنبال آنچه نیاز دارند می‌گردند، پس اگر شما نیز یک وبسایت داشته باشید، مشتریان شما را به رحتی پیدا می‌کنند.

برای اینکه بتوانید هر بازدید کننه از وبسایت را به مشتری تبذیل کنید، باید وبسایت حرفه ای و جذاب داشته باشید.

طراحی وبسایت خود را به پر علم بسپارید – طراحی سایت ارزان

دلیل دوم : امروزه کارت ویزیت کسب و کار ها، وبسایت است

چندین سال پیش که خیلی هم دور نیست، صاحبان کسب و کار ها برای خود یک کارت ویزیت می‌ساختند که همیشه تعدادی از آنها را همراه خود داشتند و با کارت ویزیت بازاریابی می‌کردند. (البته هنوز هم کارت ویزیت برای اکثر کسب و کار ها لازم است.)

اما وب سایت نیز به صورت کارت ویزیت آنلاین می‌باشد و کسب و کار شما را به افراد دیگر معرفی می‌کند.

البته می‌دانید که کارت ویزیت به نوعی کسب و کار شما را به صورت خلاصه به سایر افراد معرفی می‌کند، که می‌توانید آدرس وب سایت خود را در کارت ویزیت درج کنید، در این صورت به افراد گفته اید که برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر به وب سایت شما مراجعه کنند، که این عمل برای مخاطب بسیار جذاب است.

شما در وب سایت خود می‌توانید انواع خدمات، کالا ها، کاتالوگ ها، نمونه کار ها و… را به افراد معرفی کنید. همچنین اگر محصول برای فروش دارید، می‌توانید به صورت آنلاین آنها را بفروشید.

انواع طرح های کارت ویزیت

یک وب سایت حرفه ای چه ویژگی هایی دارد؟

 1. باید دارای گرافیک جذاب و کاربر پسند باشد
 2. رابط کاربری آسان داشته باشد (User Friendly)
 3. برای موتور های جستوجو بهینه شده باشد
 4. دارای نام دامنه کوتاه و مختصر باشد که یاد همه بماند
 5. واکنشگرا یا Responsive باشد : یعنی در همه صفحه نمایش ها به درستی نمایش داده شود.
 6. اطلاعات مهم را در صفحه اول به کاربر نمایش دهد.
 7. اطلاعات در وبسایت باید کامل و جامع باشد.

در واقع وب سایت ، کسب و کار شما را به افراد معرفی می‌کند و هرچه دقیق تر و حرفه ای تر باشد، بیشتر اعتماد مشتری را جلب می‌کند.

دلیل سوم : وب سایت موجب افزایش مشتری می‌شود

آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟

بالاتر نیز گفتیم که کاربران امروزه، برای پیدا کردن کالا و خدمات مورد نیاز خود، آنها را در اینترنت جستوجو می‌کنند. پس این یعنی اگر شما یک وبسایت داشته باشید، مشتریان با جستوجوی خدمات شما، کسب و کار شما را پیدا می‌کنند و از شما خرید می‌کنند. پس در نتیجه بدون صرف انرژی اضافه برای بازایابی و جذب مشتری، آنها خودشان شما را پیدا می‌کنند و از شما خرید می‌کنند.

البته همانطور که می‌دانید، داشتن یک وب سایت تنها کافی نیست، این وب سایت باید آنقدر حرفه ای و جذاب باشد و برای موتور های جستوجو بهینه شده باشد، که باعث تبدیل بازدید کننده به مشتری شود.

یکی از خدمات تیم پر علم سئو و بهینه سازی موتور های جستوجو می‌باشد. ما کسب و کار شما را در کوتاه ترین زمان، به صورت کاملا طبیعی به صفحه اول موتور های جستوجو منتقل می‌کنیم. پس سئوی وب سایت خود را به ما بسپارید.

دلیل چهارم : هزینه وبسایت از سایر روش ها کم تر است

آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟

آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟

همانطور که می‌دانید، برای هر کسب و کار برای موفقیت، بازاریابی بسیار مهم و ضروری است. حال هزینه های یک وب سایت را با هزینه های سایر روش های بازاریابی مقایسه کنید متوجه خواهید شد که هزینه طراحی سایت بسیار کمتر است. اما خب بسته به سایتی که نیاز دارید و حجم اطلاعات درون سایت، هزینه طراحی آن متفاوت است. اما اگر میزان بازدهی وبسایت را مشاهده کنید. متوجه خواهید شد که این هزینه ها کاملا درست و معقول می‌باشد.

یعنی با توجه به اینکه نسبت به سایر روش های بازاریابی ، وب سایت ها بازدهی بیشتری دارند اما هزینه طراحی سایت کمتر از سایر روش هاست و البته طول عمر آن نیز بیشتر است.

به عنوان مثال شما یک وب سایت برای فروش پیراهن مردانه طراحی می‌کنید.

این وب سایت هرچه زمان بگذرد مشتری های بیشتری را جذب خواهد کرد.

اما در روش بازاریابی به صورت تراکت شما در طول یک ماه یا دو ماه تراکت پخش می‌کنید. و ممکن است در همین بازه زمانی پاسخ این بازاریابی را مشاهده کنید.

اما وب سایت شما، در فضای اینترنت به صورت شبانه روزی فعال است و کاربران در همه ساعات شبانه روز به کالا ها و خدمات شما دسترسی دارند و می‌توانند آنها را خریداری کنند.

پس نتیجه می‌گیریم که وب سایت برای کاربران و مشتریان، جذاب تر و راحت تر است.

همین حالا با ما تماس بگیرید تا وب سایت خود را داشته باشید – 09031887840

برای کسب مشاهده خدمات رایگان ما در زمینه طراحی سایت اینجا کلیک کنید.

پرداخت وجه در چند مرحله (اقساطی) از مزایای تیم پر علم می‌باشد.

 

دلیل پنجم : وب سایت، ارتباط با مشتری را آسان تر می‌کند

آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟

اگر تا اینجا مطلب را خوانده باشید، بالاتر گفتیم که وب سایت ها سبب جذب مشتری می‌شوند، اما یکی دیگر از کاربرد های وب سایت این ااست که ارتباط شما با مشتری های فعلی را آسان تر و با کیفیت تر می‌کند.

یعنی اگر شما محصول و یا خدمات جدید دارید تنها کافیست آن را روی وب سایت خود قرار دهید، در این صورت کاربران وقتی به سایت شما مراجعه کنند، متوجه این محصول یا خدمات جدید می‌شوند و در صورت نیاز آن را از شما خریداری می‌کنند.

همچنین در وب سایت به راحتی می‌توانید مشتریان را از تخفیف ها وفرصت های ویژه با خبر سازید.

به این صورت نوعی حس رضایت از خرید در مشتری ایجاد می‌شود که این امر سبب حفظ و جذب مشتری می‌شود.

در نتیجه : وب سایت ها برای ارتباط با مشتری عالی هستند.

دلیل آخر : ارتباط وسیع تر با مشتری از طریق وب سایت

آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟

آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟

شما با وب سایت محدودیت جغرافیایی ندارید، و مشتریان از هر کجای دنیا می‌توانند به راحتی وب سایت شما را مشاهده کنند و از آخرین اخبار و خدمات شما آگاه شوند.

کاربران به راحتی می‌توانند با گوشی موبایل خود وارد سایت شما شوند. این امر سبب می‌شود که مشتری در هر زمان و هر مکانی به راحتی به اطلاعات کسب و کار شما دسترسی داشته باشد.

طبق آمار های جهانی، اکثر افراد از گوشی موبایل برای مشاهده سایت ها استفاده می‌کنند، پس نتیجه می‌گیریم که وب سایت باید مناسب با تمام صفحه نمایش ها طراححی شده باشد و دارای ظاهری جذاب باشد.

مروری بر اهمیت داشتن یک وب سایت برای کسب و کار

آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟

1 – امروزه افراد، بیشتر زمان خود را در اینترنت هستند و برای کالا یا خدمات مورد نیاز خود، به سایت ها و اینترنت مراجعه می‌کنند. پس اگر شما برای کسب و کار خود یک وب سایت داشته باشید، مشتریان راحت تر شما را پیدا می‌کنند.

2 – شما در وب سایت می‌توانید تمام اطلاعات اعم از :

 • نمونه کار
 • کاتالوگ
 • خدمات
 • محصولات
 • معرفی شرکت
 • و…

را به راحتی به کاربران نمایش دهید که این کار برای مشتریان راحت تر و جذاب تر است.

3 – پس با توجه به 2 مورد قبل، کابران، کالا یا خدمات مورد نیاز خود را در موتور های جستوجو پیدا می‌کنند. این یعنی اگر شما یک وب سایت حرفه ای و بهینه داشته باشید. کاربران به راحتی وب سایت شما را پیدا خواهند کرد که باعث افزایش مشتریان شما می‌شود.

4 – در مقایسه با سایر روش های بازاریابی هزینه وب سایت بسیار کم است و البته نتیجه ی آن نیز نسبت به سایر روش های بازاریابی بهتر است.

5 – با وب سایت می‌توانید ارتباط موثر تر و بهتری با مشتری داشته باشید. همچنین ارتباط با مشتری آسان تر است.

6 – با وب سایت می‌توانید با مشتریان خود در هر زمان و هر مکانی ارتباط داشته باشید و آنها را از خدمات و محصولات جدید خود آگاه سازید.

هزینه طراحی سایت چقدره است؟

همانطرو که بالاتر نیز گفتیم، هزینه طراحی وب سایت کاملا بستگی به درخواست شما و حجم اطلاعات در سایت دارد، اما با پر علم نگران هزینه های طراحی سایت نباشید، زیرا کل مبلغ در چند مرحله پرداخت می‌شود که این امر سبب می‌شود فشار مالی به شما عزیزان وارد نشود.

همانطور که می‌دانید لوگو یکی از بخش های اصلی هر کسب و کار و وب سایت است. ما تصمیم گرفتیم برای هر وب سایت که توسط تیم ما طراحی شود. 50% تخفیف برای طراحی لوگو به شما ارائه دهیم.

همچنین دامنه .ir نیز به صورت رایگان به شما هدیه می‌دهیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به قسمت طراحی سایت مراجعه کنید.

پرعلم – طعم ساختن یک وب سایت جذاب

09031887840

نتیجه گیری کلی

شما با وب سایت می‌توانید مشتریان بیشتری داشته باشید.

نحوه ی ارتباط با این مشتریان با وب سایت راحت تر است.

با وب سایت اطلاعات کامل تری از کسب و کار خود را در اختیار افراد قرار خواهید داد.

وب سایت حرفه ای باعت جلب اعتماد مشتری می‌شود.

هزینه های طراحی سایت کم استو بازدهی آن بالاست.

با وب سایت، مشتریان خودشان بر حسب نیاز، شما را پیدا می‌کنند.

تیم پر علم در خدمت شماست تا یک وب سایت حرفه ای با گرافیک خلاقانه و با رابط کاربری آسان برای شما آماده کند.

آیا کسب و کار من به وب سایت نیاز دارد؟

the best design

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
چگونه روی فیلدهای جدول SQL محدودیت قرار دهیم؟
نوشتهٔ بعدی
آموزش ایندکس گذاری در SQL

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست