سئوی حرفه ای سایت

ما مفتخریم، در این سال ها توانسته ایم خدمات زیادی را در زمینه سئو (SEO) برای مشتریان عزیز فراهم کنیم. در واقع هر وبسایتی پس از گذشتن از مرحله طراحی سایت وارد مرحله بعد یعنی سئو می‌شود، ما با بیش از 5 سال تجربه در امر سئو، موفق شدیم بیش از 150 سایت را به صفحه اول گوگل بیاوریم، پرعلم با بهره گیری از افراد متخصص در این امر، به شما تضمین می‌دهد که در مدت کوتاهی وبسایت خود را در صفحه اول گوگل پیدا کنید. همچنین برای جلب اعتماد شما دوستان عزیز و کاربران گرامی، اگر طراحی وبسایت خود را به ما بسپارید، 1ماه اول به صورت رایگان پشتیبانی و سئوی سایت را انجام می‌دهیم تا در صورت تمایل شما به ادامه همکاری، سئوی سایت شما را انجام دهیم.

سئو چیست؟

کلمه ی Seo برگرفته از واژه ی Search Engine Optimization می‌باشد که به معنای بهینه سازی موتور های جستوجو است. همانطور که بالاتر نیز گفتیم، هر وبسایتی پس از مرحله ی طراحی ، وارد مرحله بعدی یعنی سئو و پشتیبانی سایت می‌شود، هر کسب و کاری که می‌خواهد در وبسایت خود موفق شود و در دنیای دیجیتال دیده شود، باید روی وبسایت خود فعالیت هایی را انجام دهد تا بتواند اعتماد موتور های جستوجو نظیر گوگل را بدست آورد، در این صورت موتور های جستوجو در هنگامی که کاربران کلمه ای درباره کسب و کار شما را جستوجو می‌کنند، گوگل وبسایت شما را به عنوان یک وبسایت معتبر به آنها نمایش می‌دهد.

سئو دارای ارکان مختلفی می‌باشد، و همچنین هر وبسایت باید ویژگی هایی را داشته باشد و یک سری قواعد را رعایت کند تا بتواند مورد اعتماد موتور های جستوجو واقع شود.

ما به شما اعتماد می‌دهیم، در زمان کوتاهی سایت شما را به صفحه اول گوگل می‌آوریم.

مزایای پرعلم در سئوی سایت

نتیجه گیری سریع

50% تخفیف طراحی لوگو

1 ماه پشتیبانی رایگان

هزینه های پایین

برخی نمونه کار های طراحی سایت پرعلم

فهرست