طراحی سایت حرفه ای

یکی از خدمات اصلی تیم پرعلم، طراحی وبسایت حرفه ای با امکانات ویژه و به روز می‌باشد. وبسایت های طراحی شده توسط تیم ما، کاملا واکنشگرا (Responsive) بوده و مناسب تمام صفحه نمایش ها می‌باشد. شعار تیم ما برای طراحی سایت قیمت پایین و کیفیت بالا می‌باشد. ۱ ماه پشتیبانی رایگان به ازای هر وبسایت ارائه می‌شود. به ازای سفارش وبسایت، تخفیف ویژه ۵۰% برای طراحی لوگو دریافت خواهید کرد. در ادامه به بررسی برخی خدمات پرعلم در زمینه طراحی وبسایت می‌پردازیم.

چرا به وبسایت نیاز داریم؟

امروزه، تقریباً همه ی کسب و کار ها برای موفقیت لازم است که فضای کسب و کار خود را به صورت آنلاین در اختیار مردم قرار دهند. بنابراین وب سایت امروزه یکی از عوامل مهم در رشد و پیشرفت کسب و کار ها به شمار می‌رود. ممکن است از خود بپرسید حالا که تلگرام و اینستاگرام هست چه نیازی به و سایت داریم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که به علت قرانین جهانی ، وب سایت ها دارای امنیت و ثبات بسیاری هستند و از این رو سبب جلب اعتماد مشتری می‌شوند، این در حالی است که رسانه هایی مانند تلگرام و اینستاگرام از امنیت پایین تری نسبت به وب سایت برخوردار هستند و بنابراین نمی‌توانند اعتماد مشتری را به خود جلب کنند و تنها می‌توانند یک هدایت کننده ی مخاطب به وب سایت باشند.
همچنین لازمه ی موفقیت وب سایت در میان وب سایت های امروزی است است که آن قدر حرفه ای و کاربر پسند طراحی شده باشد و همه موارد را شامل شود که کاربران دیگر به سایر وب سایت ها نیاز نداشته باشند. تیم پرعلم با بهره گیری از نیرو های دوره دیده و با تجربه در این امر، تمام وب سایت ها را با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و متناسب با الگوریتم های گوگل طراحی می‌کنند.

مزایای پرعلم در طراحی سایت

دامنه .ir رایگان

50% تخفیف طراحی لوگو

1 ماه پشتیبانی رایگان

پرداخت در چند مرحله

طراحی وب سایت فروشگاهی

یکی از پرطرفدار ترین وب سایت ها، وب سایت فروشگاهی می‌باشد، زیرا شما با استفاده از یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای می‌توانید درآمد بالایی را به صورت ماهیانه کسب کنید.

بسیاری از افراد ممکن است کالا هایی را داشته باشند که قصد فروش آنها را دارند اما نمیدانند که چگونه در در چه فضایی این کالا ها را بفروشند. وب سایت یکی از بهترین فضا ها برای فروش انواع کالا و خدمات می‌باشد.

شما هر نوع کالایی را می‌توانید در وب سایت بفروشید، این کالا ها می‌توانند کالا های مجازی مانند کتاب الکترونیک یا ویدیو آموزشی باشند و یا میتوانند کالا های فیزیکی مانند لوازم منزل یا پوشاک و یا… باشند.

بنابراین شما بدون صرف هزینه برای مغازه و یا دفتر کار می‌توانید در وب سایت، کالا های خود را بفروشید.

اکنون به دلیل اینکه رقبا در هر زمینه ای بسیار زیاد و حرفه ای هستند، شما برای موفقیت خود باید یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای داشته باشید تا بتوانید در میان رقبا، پیروز باشید.

ما در تیم تخصصی پرعلم یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای را با هزینه کم طراحی می‌کنیم. علاوه بر این شما می‌توانید هزینه طراحی سایت را به صورت اقساطی پرداخت کنید.

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

اکنون با مطالعه ی مطالب بالا ممکن است بپرسید که هزینه طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت هزینه طراحی سایت متغیر می‌باشد و بستگی به زمینه شغلی شما و میزان ریزه کاری های وب سایت دارد.

اما به صورت کلی هزینه طراحی وب سایت فروشگاهی حرفه ای که دارای تمام امکانات یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای از جمله :

 • سیستم سفارش گیری
 • درگاه پرداخت آنلاین
 • پنل کاربری برای مشاهده ی سفارشات پیشین کاربران
 • پنل مدیریت برای گزارش گیری و مشاهده ی فروش ها
 • درگاه پرداخت
 • طراحی ریسپانسیو (واکنشگرا)
 • طراحی تصویر کاور برای محصولات
 • و…

از 2.300.000 تومان شروع می‌شود و بسته به درخواست شما این هزینه می‌تواند تغییر کند.

طراحی وب سایت مجله - خبری

معمولاً وب سایت های خبری و مجله ای هزینه کمتری نسبت به سایر وب سایت ها دارند، اما این در حالی است که وب سایت خبری تنها در یک زمینه مانند خودرو فعالیت کند.

چنانچه وب سایت خبری شما از بخش های زیادی تشکیل شده باشد، هزینه طراحی آن نیز به همان میزان افزایش پیدا خواهد کرد.

اما همانطور که می‌دانید مهم ترین مسئله برای وب سایت های خبری و مجله ای، سرعت وب سایت می‌باشد تا بتواند در موتور های جستوجو موفق شود.

ما در تیم تخصصی پرعلم، با بهره گیری از افراد باتجربه و حرفه ایدر زمینه طراحی وب سایت تمام وب سایت ها را با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا، برای شما طراحی می‌کنیم و تمام وب سایت ها بهینه برای موتور های جستوجو می‌باشد و آماده برای تولید محتوی هستند.

هزینه طراحی وب سایت مجله – خبری

همانطور که بالاتر نیز گفتیم، هزینه وب سایت های خبری و مجله ای نسبت به سایر وب سایت ها کمتر می‌باشد و بسته به زمینه فعالیت شما و میزان بخش های داخلی وب سایت، این هزینه می‌تواند متغیر باشد.

اما به صورت کلی وب سایت های مجله – خبری که دارای امکاناتی مانند :

 • گرافیک اختصاصی
 • طراحی ریسپانسیو (واکنشگرا)
 • رابط کاربری حرفه  ای
 • پنل مدیریت
 • سرعت بالا
 • بهینه شده برای موتور های جستوجو
 • دارای بخش ها و دسته بندی های مختلف
 • و…

می‌باشد، هزینه ی این وب سایت از 1.600.000 تومان شروع شده و بسته به نیاز های شما و بخش های وب سایت، می‌تواند تغییر کند.

برخی نمونه کار های طراحی سایت

فهرست