طراحی سایت حرفه ای

یکی از خدمات اصلی تیم پرعلم، طراحی وبسایت حرفه ای با امکانات ویژه و به روز می‌باشد. وبسایت های طراحی شده توسط تیم ما، کاملا واکنشگرا (Responsive) بوده و مناسب تمام صفحه نمایش ها می‌باشد. شعار تیم ما برای طراحی سایت قیمت پایین و کیفیت بالا می‌باشد. ۱ ماه پشتیبانی رایگان به ازای هر وبسایت ارائه می‌شود. به ازای سفارش وبسایت، تخفیف ویژه ۵۰% برای طراحی لوگو دریافت خواهید کرد. در ادامه به بررسی برخی خدمات پرعلم در زمینه طراحی وبسایت می‌پردازیم.

چرا به وبسایت نیاز داریم؟

امروزه، تقریباً همه ی کسب و کار ها برای موفقیت لازم است که فضای کسب و کار خود را به صورت آنلاین در اختیار مردم قرار دهند. بنابراین وب سایت امروزه یکی از عوامل مهم در رشد و پیشرفت کسب و کار ها به شمار می‌رود. ممکن است از خود بپرسید حالا که تلگرام و اینستاگرام هست چه نیازی به و سایت داریم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که به علت قرانین جهانی ، وب سایت ها دارای امنیت و ثبات بسیاری هستند و از این رو سبب جلب اعتماد مشتری می‌شوند، این در حالی است که رسانه هایی مانند تلگرام و اینستاگرام از امنیت پایین تری نسبت به وب سایت برخوردار هستند و بنابراین نمی‌توانند اعتماد مشتری را به خود جلب کنند و تنها می‌توانند یک هدایت کننده ی مخاطب به وب سایت باشند.
همچنین لازمه ی موفقیت وب سایت در میان وب سایت های امروزی است است که آن قدر حرفه ای و کاربر پسند طراحی شده باشد و همه موارد را شامل شود که کاربران دیگر به سایر وب سایت ها نیاز نداشته باشند. تیم پرعلم با بهره گیری از نیرو های دوره دیده و با تجربه در این امر، تمام وب سایت ها را با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و متناسب با الگوریتم های گوگل طراحی می‌کنند.

مزایای پرعلم در طراحی سایت

دامنه .ir رایگان

50% تخفیف طراحی لوگو

1 ماه پشتیبانی رایگان

پرداخت در چند مرحله

برخی نمونه کار های طراحی سایت

فهرست