طراحی سایت ارزان

دانستنی هاسایر

طراحی سایت ارزان، یکی از خدمات اصلی تیم پرعلم طراحی سایت می‌باشد. پایین بودن قیمت طراحی سایت در پرعلم به علت شروع فعالیت اینترنتی این مجموعه بوده و مهلت محدودی دارد. پس هرچه سریع تر طراحی وبسایت خود را به ما بسپارید.

چه کسب و کار هایی به وبسایت نیاز دارند؟

در جهان امروز ، تقریبا هر کسب و کاری جهت رقابت در جوامع بزرگ و رشد حداکثری نیاز به فعالیت حرفه ای در دنیای مجازی دارد و رسمی ترین و شناخته شده ترین روش فعالیت اقتصادی مجازی در بازارهای جهانی وبسایت ها هستند چرا که بعلت قوانین جهانی تعیین شده وبسایت ها از امنیت ، ثبات و اعتماد بیشتری برخوردار هستند و باقی رسانه های اجتماعی مانند تلگرام ، اینستاگرام و… بعلت برخوردار نبودن از این امنیت و ثبات تنها نقش یک هدایت کننده مشتری (مخاطب) به وبسایت شما هستند اما نکته مهم برای شخصی که قصد راه اندازی یک تجارت الکترونیک دارد این است که باید حتما از یک تیم خبره در این زمینه کمک بگیرد ، چرا که تنها وبسایتی که با رعایت تمام نکات استاندارد پایه ریزی شده باشد توانایی رقابت در بازار  الکترونیک جهانی را دارد.

اگر شما طراحی وبسایت خود را به یک تیم خبره بسپارید. ابتدا کسب و کار شما را کاملا بررسی کرده و در جلسه ای با شما از ایده آل های ذهنی شما مطلع می شوند و با ادغام سلیقه ی شما با تجربه ی چندین ساله ی تیم به یک طرح حرفه ای رسیده که در صورت تایید شما آن را اجرا می کنند.

طراحی سایت ارزان

هزینه طراحی سایت

نحوه به کار گیری ابزار و زمان صرف شده برای طراحی سایت روی هزینه های سایت به شدت تاثر گذار است.

تیم تخصصی پرعلم با ابزار های آماده، اختصاصی و کد نویسی های حرفه ای و نحوه به کار گیری حرفه ای آن ها هزینه های شما را کاهش خواهد داد.

همچنین پس از طراحی نیز 1 ماه به صورت کاملا رایگان پشتیبانی وبسایت شما را انجام می‌دهیم.

50% تخفیف طراحی لوگو و نیز دامنه ir. رایگان نیز جزو خدمات مما در زمینه طراحی سایت می‌باشد.

با ما نگران هزینه های طراحی وبسایت نباشید چرا که مبلغ کل پروژه در چند مرحله پرداخت می‌شود که در ادامه بیشتر به بررسی این مبحث می‌پردازیم.

پرداخت در چند مرحله

طراحی سایت ارزان

یکی از مزایای تیم پرعلم پرداخت وجه در چند مرحله می‌باشد که این امر سبب جلب رضایت شما از کار می‌شود، به این صورت که با توافق ما و شما، فاز هایی برای پروژه در نظر می‌گیریم و در پایان هر فاز و رضایت کامل شما از انجام آن فاز، وجه مربط به آن بخش پرداخت می‌شود وسپس ادامه ی کار انجام می‌شود. با این کار بخشی از مبلغ در انتهای پروژه پرداخت می‌شود که باعت جلب رضایت کامل شما می‌شود.

طراحی سایت خود را به ما بسپارید

دامنه IR. رایگان

طراحی سایت ارزان

افراد وقتی اسم طراحی سایت را می‌شنوند اول از همه به فکر خرید دامنه می‌افتند. در صورتی که طراحی وبسایت خود را به ما بسپارید، یک دامنه ir. را به عنوان هدیه از ما دریافت خواهید کرد.

پس یعنی اگر شما دامنه ای برای وبسایت خود ندارید، ما یک دامنه به شما هدیه می‌دهیم، و اگر دامنه دارید، برای جلوگیری از خرید دامنه ir. توسط سایر افراد و جلوگیری از سو استفاده افراد ما دامنه ir. با همان آدرس را به شما هدیه خواهیم داد.

با طراحی سایت از پرعلم یک دامنه هدیه بگیرید

دامنه چیست؟

هر وبساتی از یک آدرس اینترنتی استفاده می‌کند، به عنوان مثال آدرس اینترنتی وبسایت ما www.PorElm.com می‌باشد. شما نیز برای طراحی سایت به یک آدرس اینترنتی نیاز دارید تا آن را به افراد دیگر معرفی نمایید تا با استفاده از آن وبسایت شما را مشاهده نمایند.

50% تخفیف طراحی لوگو

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

همه افراد باید وبسایت شما را با یک تصویر اختصاصی به نام لوگو بشناسند، همچنین استفاده از یک لوگوی اختصاصی در وبسایت موجب جلب اعتماد مشترین می‌شود و در نتیجه کاربران راحت تر به کسب و کار شما اعتماد می‌کنند و از خدمات شما استفاده می‌کنند.

همچنین می‌توانید از این لوگو روی کارت ویزیت خود نیز استفاده نمایید، یکی دیگر از خدمات ما نیز طراحی و چاپ کارت ویزیت می‌باشد. که در صورت سفارش وبسایت، تخفیف ویژه ای نیز به شما برای طراحی کارت ویزیت می‌دهیم.

طراحی لوگو های خلاقانه و منحصر به فرد با پرعلم

1 ماه پشتیبانی رایگان

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

افراد زیادی از ما پرسیده اند که 1 ماه پشتیبانی رایگان شامل چه مواردی می‌شود؟ باید گفت که همه موارد جزو این خدمات محسوب می‌شود و پشتیبانی وبسایت در ماه اول کاملا رایگان بوده و همه کار های وبسایت انجام می‌شود. به عنوان مثال ممکن است شما خواستار تغییر در بخشی از وبسایت باشید، ما این کار را در ماه اول بدون صرف هزینه برای شما انجام می‌دهیم.

و یا ممکن است شما خواستار تولید محتوی و سئوی سایت باشید، ما در ماه اول بدون پرداخت هزینه این کار را برای شما انجام می‌دهیم.

باما وبسایت خود را در صفحه اول گوگل بیابید

گرافیک خلاقانه

طراحی سایت ارزان

یکی از مهم ترین اصل های هر وبسایت، گرافیک آن است. یعنی وقتی کاربر وارد وبسایت شما می‌شود، باید آنقدر مجذوب گرافیک سایت شما شود که علاقه مند به شماهده سایر صفحات وبسایت شما شود. تیم تخصصی پرعلم با بهره گیری از افراد متخصص و با تجربه در امر گرافیک، بهترین ترکیب رنگ و بهترین تصاویر و آیکون ها را برای شما در نظر می‌گیرد تا یک وبسایت شیک و جذاب داشته باشید.

بهترین ها را با پرعلم تجربه کنید

طراحی واکنشگرا (Responsive)

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

مهم ترین اصل یک وبسایت حرفه ای، این است که در تمام صفحه نمایش ها کاملا درست و بدون نقص نمایش داده شود، ما در تیم تخصصی پرعلم وبسایت ها را مناسب با تمام صفحه نمایش ها طراحی می‌کنیم و قبل از تحویل به مشتری آن را در صفحه نمایش های مختلف مانند موبایل و تبلت و کامپیوتر، تست می‌کنیم و پس از اطمینان در صحت برنامه، وبسایت را به شما تحویل خواهیم داد.

با ما نگران Responsive بودن سایتتان نباشید; تمام صفحات واکنشگرا طراحی می‌شود.

طراحی انواع وبسایت

طراحی سایت ارزان

پرعلم فعالیت خود را از سال 1394 به صورت حرفه ای در زمینه طراحی سایت آغاز کرده و در این چند سال وبسایت های مختلفی را طراحی کرده ایم که در ادامه انواع این وبسایت ها را نام برده ایم:

  • وبسایت فروشگاهی
  • وبسایت شرکتی
  • وبسایت آموزشی
  • وبسایت آموزش مجازی
  • وبسایت فروشگاه فایل
  • وبسایت شخصی
  • وبسایت خبری
  • وبسایت مجله ای
  • وبلاگ
  • و…

همچنین در صورت سفارش وبسایت فروشگاهی ما تمام مراحل خرید به همراه درگاه پرداخت را برای شما فراهم می‌کنیم.

برای مشاهده ی نمونه کار های ما در زمینه سراحی سایت می‌توانید به قسمت طراحی سایت مراجعه نمایید.

زمان تحویل وبسایت

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان

زمان تحویل پروژه بستگی به نیاز های شما و نوع وبسایت شما دارد و الآن نمی‌توانید زمان دقیقی برای تحویل پروژه اعلام کنیم. اما تیم پرعلم از زمان نهایی شدن ثبت سفارش شما، روزانه 8 الی 10 ساعت روی پروژه ها فعالیت می‌کنند تا در سریع ترین زمان ممکن وبسایت را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان تحویل دهیم.

رضایت شما اعتبار ماست

طراحی سایت در ایران

اگر در تهران و کرج باشید، پس از جلسه ی حضوری و امضای قرارداد و مشخص شدن ایده آل های شما، کار تیم پرعلم روی وبسایت شما آغاز می‌شود. اگر در تهران و یا کرج نیستید هم نگران نباشید زیرا ما می‌توانیم به صورت دورکاری طراحی وبسایت شما را انجام دهیم.

نحوه ثبت سفارش

اگر شما نیز علاقه به داشتن یک وبسایت حرفه ای دارید. همین حالا و بدون درنگ فرم زیر را پر کنید تادر اولین فرصت، کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و یا با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید:

7840 188 903 98+

7840 000 936 98+

تیم پرعلم در تلاش است تا شما وبسایت خود رادر صفحه اول گوگل بیابید.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
سبز کردن سئوی نوشته در وردپرس
نوشتهٔ بعدی
آموزش تصویری ساخت PDF فارسی در C#

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست